Back to the Транссерфінг реальності summary

15 Best Quotes from Транссерфінг реальності by Вадим Зеланд

Вадим Зеланд

Lines from Транссерфінг реальності, each followed by what it means in the context of the book.

  1. “Світ, як дзеркало, відображає ваше ставлення до нього.”

    Транссерфінг реальності, Вадим Зеланд · Ступінь I: Простір варіантів

    Meaning

    Ця фраза пояснює, що зовнішня реальність є віддзеркаленням внутрішнього світу людини, її думок та емоцій. Вона підкреслює відповідальність кожного за свою дійсність.

  2. “Маятники – це енергоінформаційні структури, створені думками людей.”

    Транссерфінг реальності, Вадим Зеланд · Ступінь I: Простір варіантів

    Meaning

    Це визначення ключового поняття Транссерфінгу. Маятники живляться енергією людей, які їх підтримують, і прагнуть залучити нових прихильників, нав'язуючи свої правила.

  3. “Надмірний потенціал виникає там, де чомусь надається надмірне значення.”

    Транссерфінг реальності, Вадим Зеланд · Ступінь I: Простір варіантів

    Meaning

    Ця цитата пояснює природу надмірного потенціалу – енергетичного спотворення, що виникає від надмірної важливості. Він викликає врівноважуючі сили, які перешкоджають досягненню бажаного.

  4. “Важливість – це штучний атрибут, який ми самі надаємо речам.”

    Транссерфінг реальності, Вадим Зеланд · Ступінь I: Простір варіантів

    Meaning

    Автор наголошує, що важливість не є об'єктивною характеристикою, а суб'єктивним ставленням. Зниження важливості є ключем до уникнення надмірного потенціалу та вільного руху до мети.

  5. “Мета досягається не боротьбою, а вибором.”

    Транссерфінг реальності, Вадим Зеланд · Ступінь II: Шелест ранкових зірок

    Meaning

    Ця фраза є одним з центральних принципів Транссерфінгу. Вона закликає відмовитися від активної боротьби за бажане і замінити її свідомим вибором бажаної реальності у просторі варіантів.

  6. “Не боріться, а обирайте.”

    Транссерфінг реальності, Вадим Зеланд · Ступінь II: Шелест ранкових зірок

    Meaning

    Пряма настанова від автора, що узагальнює філософію Транссерфінгу. Замість того, щоб долати перешкоди, слід просто обирати бажаний варіант розвитку подій, знижуючи важливість.

  7. “Дозвольте собі бути собою, а іншим – бути іншими.”

    Транссерфінг реальності, Вадим Зеланд · Ступінь III: Форвардна течія

    Meaning

    Ця цитата підкреслює важливість прийняття себе та оточуючих без засудження. Це допомагає зменшити надмірний потенціал, пов'язаний з очікуваннями та порівняннями, і звільняє енергію.

  8. “Зовнішній намір – це рішучість діяти, внутрішній намір – це рішучість мати.”

    Транссерфінг реальності, Вадим Зеланд · Ступінь II: Шелест ранкових зірок

    Meaning

    Автор розрізняє два типи наміру. Внутрішній намір – це бажання отримати, зовнішній – це рішучість мати, що керує потоком варіантів і реалізує бажане без зусиль.

  9. “Слайд – це візуалізація бажаної реальності.”

    Транссерфінг реальності, Вадим Зеланд · Ступінь II: Шелест ранкових зірок

    Meaning

    Визначення одного з інструментів Транссерфінгу. Слайд – це ментальний образ, який потрібно регулярно «прокручувати» в голові, щоб налаштувати себе на хвилю потрібного варіанта.

  10. “Не бажайте, а майте намір.”

    Транссерфінг реальності, Вадим Зеланд · Ступінь II: Шелест ранкових зірок

    Meaning

    Ця настанова є ключовою для ефективного застосування принципів Транссерфінгу. Бажання створює надмірний потенціал, тоді як намір, особливо зовнішній, спокійно реалізує бажане.

  11. “Відпустіть хватку важливості.”

    Транссерфінг реальності, Вадим Зеланд · Ступінь I: Простір варіантів

    Meaning

    Практична порада, яка є суттю багатьох технік Транссерфінгу. Зниження важливості допомагає уникнути створення надмірного потенціалу і дозволяє енергії вільно текти до реалізації мети.

  12. “Не змінюйте світ, а змінюйте своє ставлення до нього.”

    Транссерфінг реальності, Вадим Зеланд · Ступінь I: Простір варіантів

    Meaning

    Фундаментальний принцип Транссерфінгу, що підкреслює суб'єктивність реальності. Замість того, щоб намагатися змінити зовнішні обставини, слід змінити своє сприйняття та реакцію на них.

  13. “Душа знає, а розум думає.”

    Транссерфінг реальності, Вадим Зеланд · Ступінь II: Шелест ранкових зірок

    Meaning

    Ця фраза розкриває відмінність між інтуїтивним знанням душі та логічним мисленням розуму. У Транссерфінгу важливо навчитися слухати шепіт душі, яка завжди знає правильний шлях.

  14. “Координація важливості – це свідоме зниження значущості.”

    Транссерфінг реальності, Вадим Зеланд · Ступінь III: Форвардна течія

    Meaning

    Це пояснення однієї з основних технік Транссерфінгу. Свідоме зниження важливості допомагає уникнути створення надмірного потенціалу, який притягує врівноважуючі сили.

  15. “Ваша доля не написана, вона створюється вашим вибором.”

    Транссерфінг реальності, Вадим Зеланд · Ступінь IV: Управління реальністю

    Meaning

    Цитата підкреслює ідею свободи волі та можливості людини обирати свій шлях у просторі варіантів. Доля не є фатальною, а формується свідомими рішеннями та намірами.

Read the full Транссерфінг реальності summary

Overview, key takeaways and chapter-by-chapter summaries.

Open the summary